Премахни рекламата
Форум    

admin 15 ноември 2011

Съвети как да проверите дали всичко е наред с компютъра ви.

1) Трябва да имате достатъчно място в дяла на който е инсталиран Уиндоуса Ви.
Почти винаги е инсталиран на дял с име „ C: ”.
За Windows XP е добре да имате минимум 1 GB място свободно, а за Windows 7 поне 3-4 GB ( 1GB = 1000 MB)
Съответно ако нямате толкова място е възможно да работи по-бавно компютъра ви и разбира се ако ползвате флаш (както е в игрите на Djagi) да имате забавяне и дори забиване.

2) Инсталиране на Flash player
Първото нещо което трябва да направите е да си свалите Flash player от http://get.adobe.com/flashplayer/
След като сте го свалили затворете всички отврени браузъри (internet explorer, Mozilla firefox ) и го инсталирайте от мястото където е свален flash player-a.
Chrome е най-добре да ползвате, защото той има вграден flash player.

3) Какво е Уеб Браузър?
Уеб браузър е програма, която се използва за разглеждане на уеб сайтове.
Браузъри са: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Safari, Google Chrome,
За най-безпроблемно ползване на сайта препоръчваме да ползвате Google Chrome, (той има вграден flash player)


Виж по-стари
hari8888 04 февруари 2012

za6to ne me puska da igraq.a samo igrite za edin igra4 otvarq.

anita162 04 април 2012

защо се промени шрифта и немога да играя белот

Banbino 06 април 2012

Вип съм а камерата ми не работи и то само в Джаги,дава само като картичкаемотикона

cocisisa 08 април 2012

защо не ме пуска да играя

scorpo 14 април 2012

@cocisisa - вероятно браузъра ти има проблем с flash player , моля преинсталирай го.

DAPA_74 18 май 2012

емотикона А бе защо не пуснете тема как да подобря работата на моя сайт емотикона

losiat 28 август 2012

Тука някой го е нагряло здраво слънцето.Абе псувате ,ръсите простотии ами научете се поне на български да пишете.Никъде го няма в големите торент др.емотикона сайтове това писане на шльокавица.Веднага го трият.

neli46 08 септември 2012

здр те аз имам голям проблем не мога да си вляза в моят профил даже не знам как да го истрия дава ми друго име емотиконаемотиконаемотиконаемотиконаемотикона

Petyr_Sl 24 януари 2021

Супер сте

Petyr_Sl 24 януари 2021

Супер сте

Не може да публикуваш два пъти подред
  Всички категории: 22 Теми: 800 Мнения: 21069
Премахни рекламата